Nowelizacja wprowadziła do kodeksu cywilnego art. 117 k.c. $1 – stanowiący, że w wyjątkowych przypadkach sąd ma możliwość, po rozważeniu interesów stron, nieuwzględnienia upływu terminu przedawnienia roszczenia przysługującego przeciwko konsumentowi, jeżeli wymagają tego względu słuszności.

Kancelaria Adwokacka w Lublinie – Jak poznać, czy adwokat jest dobry?

Pierwsze wrażenie zawsze jest najważniejsze. Jeżeli adwokaci Lublin nam się nie spodobają, współpraca z nimi na pewno nie będzie przebiegała w skuteczny sposób.

Nie chodzi tu o wygląd adwokata, ale o jego zachowanie, podejście do klienta, a także o to, jakie ma nastawienie do sprawy. Jeżeli te trzy kwestie nie przypadną do gustu klientowi, na pewno nie będzie można mówić o dobrej współpracy. Lepiej w takiej sytuacji poszukać kogoś nowego, bardziej odpowiedniego. Na pewno wtedy można będzie cieszyć się z odpowiedniego przebiegu sprawy oraz z tego, że będziemy mieli po swojej stronie prawdziwego specjalistę.

Kancelaria Adwokacka Lublin Marcin Gałązka

Porady prawne Lublin – Zapoznaj się z ofertą!.

Na pewno profesjonalna Kancelaria Adwokacka Lublin, z której usług skorzystamy będzie w stanie zapewnić nam odpowiednią obsługę prawną. Można będzie mieć pewność, że wszystko przebiegnie w taki sposób, w jaki powinno. O żadne kwestie prawne nie trzeba będzie się wtedy martwić, ponieważ wszystko będzie pod kontrolą adwokata, co przecież ma największe znaczenie. Warto więc na takie właśnie rozwiązania stawiać.

Sprawdź porady prawne Lublin!

Adwokat Marcin Gałązka z siedzibą w Lublinie świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, klientów indywidualnych, jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń oraz innych podmiotów.a

Ile wynosił termin przedawnienia roszczeń majątkowych przed nowelizacją z lipca 2018 r. ?